Przycisk szklany FW-GS-230-B
Radiowy, 4-kanałowy przycisk dotykowy z funkcją zbliżeniową. Napięcie zasilania 230 V.
Brutto
W zależności od wykonania dedykowany do:
• niskonapięciowej automatyki domowej dowolnego producenta (GS4-DC)
• systemów automatyki F&Home i F&Home Radio (mH-GS4 i rH-S4L4)
• tradycyjnych instalacji 230V z odbiornikami małej mocy (GS4-AC-T)
• tradycyjnych instalacji 230V z dwoma odbiornikami dużej mocy (GS2-AC-R)
Przycisk szklany FW-GS-230-B to:
• 4 niezależnie konfigurowane przyciski,
• Materiał: szkło w kolorze czarnym lub białym,
• Możliwość wykonania napisów oraz infografik na przyciskach według zaleceń klienta,
• Prosty montaż.
schemat_fwave.png
FW-GS-230-B
Opis
Napięcie zasilania
80÷265 V AC/DC
Funkcja
nadajnik
Wejścia sterownicze
4
Częstotliwość radia
868 MHz
Przyłącze
zaciski śrubowe 2,5 mm²
Pobór mocy czuwanie/praca
0,05W/0,25W
Temperatura pracy
-25 ÷ 65°C
Wymiary
81 mm × 81 mm ×12 mm